категорії: блоґ-запис

У вихідні «Парк Київська Русь» дарує гарний настрій! Поспішайте!

 

2-3 листопада 2013 року «Парк Київська Русь» запрошує дорослих і дітей на пізнавально-розважальну програму «Слово о полку Ігоревім». Лицарські бої, кінно-трюкові шоу, театралізовані дійства та веселі забави у Древньому Києві подарують вам море позитивних емоцій і вражень.

В суботу, 2 листопада, відбудуться безкомпромісні лицарські бої між командами «ДЗХ» (Дніпропетровськ, Запоріжжя, Харків) та «Шарухань» (Харків). Це другий півфінальний бій Міжнародного турніру з історичного фехтування «Витязь Київського Дитинця», який вирішить, хто вийде у фінал і боротиметься за право називатися чемпіоном. Поєдинки в номінаціях «меч-меч» та «щит-меч», а також змагання «п’ятірок» обіцяють бути надзвичайно видовищними, адже обидві команди – фаворити з історичного бою в Україні та на міжнародній арені.

Окрім того, вправні вершники та симпатичні вершниці із княжої дружини продемонструють захоплюючі трюки верхи на породистих конях із Конюшні князя Володимира. Вони стрілятимуть із лука, розігнавши коня на повну швидкість, їздитимуть на конях догори ногами та задом наперед, і до всього – щедро сипатимуть жартами!

Театр Парку розважатиме вас веселими постановками про життя княжої свити та городян Древнього Києва. Кожен гість зможе долучитись до інтерактивного дійства, взявши участь у слов’янських забавах та розвагах, древніх обрядах та запальних танцях.

У Парку кожен для себе знайде заняття до душі. Прогулянки на конях чи в екіпажах, стрільба з історичного лука чи метання списів, майстер-клас із народних ремесел чи неспішна прогулянка середньовічним містом – усе це чекає на вас. І обов’язково візьміть із собою фотоапарат! Колоритні фотосесії в історичних костюмах у серці Древнього Києва збережуть ваш гарний настрій надовго.

Вихідні за містом – це чудова нагода побути у родинному колі, повеселитись із друзями, або ж здійснити романтичну прогулянку удвох із своєю половинкою. Вирушайте у «Парк Київська Русь» за новими враженнями і гарним настроєм!

«Парк Київська Русь» – Центр культури та історії Древньої Русі – розташований у с. Копачів Обухівського району Київської області.

Дістатися можна маршрутками від станції м. Видубичі або власним транспортом.

Ціна вхідного квитка – 60 грн, для пенсіонерів – 30 грн, школярі відвідують Парк безкоштовно.

Деталі на сайті: http://www.parkkyivrus.com/


1.
2_3_11_2013IgorRus (550x274, 164Kb)

2.
PKR2 (700x463, 500Kb)

3.
PKR4 (700x498, 561Kb)

4.
PKR6 (600x434, 432Kb)

5.
PKR8 (700x466, 507Kb)

6.
VityazFinal (3) (700x350, 414Kb)

7.
VityazFinal (12) (700x480, 474Kb)