категорії: блоґ-запис

У «Парку Київська Русь» відкривається князівське полювання на гарний настрій!

 

910 листопада 2013 року «Парк Київська Русь» запрошує дорослих і малих «мисливців» за хорошим відпочинком на пізнавально-розважальну програму «Князівське полювання». Лицарські бої, кінно-трюкові шоу, театралізовані дійства та веселі забави у Древньому Києві подарують вам яскраві враження і гарний настрій.

В суботу, 9 листопада, відбудуться запеклі лицарські бої між командами «Айна Бера» (Київ) та «АКРА» (Харків). Бійці розіграють останню путівку у фінал Міжнародного турніру з історичного фехтування «Витязь Київського Дитинця». Поєдинки в номінаціях «меч-меч» та «щит-меч», а також змагання «п’ятірок» обіцяють бути надзвичайно видовищними, адже це останній шанс для бійців довести своє право увійти у трійку найкращих команд і позмагатися за перемогу.

Окрім того, досвідчені вершники та чарівні вершниці із кінної дружини самого князя Володимира продемонструють захоплюючі трюки верхи на породистих конях. Вони покажуть, як князь зі свитою у давнину їздили на полювання на дикого звіра. Зі здобиччю поверталися лише найбільш сміливі та вправні воїни. Приїдьте і подивіться, чи вполюють княжі дружинники «здобич» на ристалищі Древнього Києва!

Театр Парку розважатиме вас веселими постановками про життя княжої свити та городян Древнього Києва. Зокрема, у ці вихідні актори потішать театралізованою розповіддю про те, як князь собі дружину вибирав. Кожен гість зможе долучитись до інтерактивного дійства, взявши участь у слов’янських забавах та розвагах, древніх обрядах та запальних танцях.

У Парку кожен для себе знайде заняття до душі. Прогулянки на породистих конях, стрільба з історичного лука чи метання списів, майстер-клас із народних ремесел чи неспішна прогулянка середньовічним містом – усе це чекає на вас. І до всього – смачні страви та гарячі напої, щоб поповнити богатирські сили.

Візьміть із собою фотоапарат – колоритні фотосесії в історичних костюмах збережуть найяскравіші моменти вашої подорожі у Середньовіччя надовго.

Вихідні у «Парку Київська Русь» – це чудова нагода забути про повсякденну метушню і подарувати собі та своїм близьким радість спільного відпочинку! Князівське «полювання» на гарний настрій відкривайтеся у найближчі вихідні! Долучайтесь!

Дістатися можна маршрутками від станції м. Видубичі або власним транспортом.

Ціна вхідного квитка – 60 грн, для пенсіонерів – 30 грн, школярі до 1 січня 2014 року відвідують Парк безкоштовно.

Деталі на сайті: http://www.parkkyivrus.com/


1.
9_10_2013_HuntingRus (550x274, 161Kb)

2.
PKR2 (700x463, 500Kb)

3.
PKR4 (700x498, 561Kb)

4.
PKR6 (600x434, 432Kb)

5.
PKR8 (700x466, 507Kb)

6.
VityazFinal_3 (700x350, 414Kb)

7.
VityazFinal_13 (700x458, 448Kb)