категорії: блоґ-запис

Святкуймо День Незалежності енергійно у «Парку Київська Русь»!

 

24 серпня «Парк Київська Русь» запрошує на яскраве святкування Дня Незалежності України. У Древньому Києві велич та слава минулого буде відтворена заради квітучого майбуття.

Захоплюючий концерт гостям Парку подарують відомі співачки – Натаніка та Світлана Островська (Донька Велеса). Древні та сучасні мотиви переплетуться у їхніх піснях і захоплять у вир свята.

Театралізовані постановки, кінно-трюкові шоу, стародавні ігри та запальні хороводи створять неповторний святковий настрій. Кожен відвідувач зможе долучитись до слов’янських забав і отримати заряд позитиву.

Гордість Парку – Конюшня князя Володимира – презентує унікальну колекцію коней історичних порід та елітних екіпажів. Відвідувачі зможуть проїхатись вуличками середньовічного міста верхи на породистих конях або у зручному фаетоні.

Увечері – вогняна містерія: вогняне шоу, стрільба з требуше вогняними ядрами і барвистий феєрверк!

Для енергійних, активних та молодих душею гостей Парку – нічна ді-джей вечірка.

Вартість вхідного квитка – 100 грн, для пенсіонерів – 50 грн.

25 і 26 серпня святкування в «Парку Київська Русь» продовжиться. У ці дні гостей запрошують на розважальну програму «Свята та обряди Древньої Русі». Можна буде не тільки подивитися на відтворені стародавні обряди, слов'янські ігри, але і взяти в них безпосередню участь.

Ціна квитка: 80 грн, для пенсіонерів – 40 грн.

Діти дошкільного та шкільного віку відвідують Парк безкоштовно.
Парк працює з 10.00, початок святкової програми о 13.00.

 «Парк Київська Русь» розташований у с. Копачів, Обухівський район, Київська область.

Дістатись до Парку з Києва можна маршрутними автобусами від ст. м. Видубичі або власним транспортом.

Вартість вхідного квитка – 100 грн, для пенсіонерів – 50 грн, діти дошкільного та шкільного віку відвідують Парк безкоштовно.

Деталі на сайті: http://www.parkkyivrus.com/