категорії: блоґ-запис

Співачка Наталія Валевська отримала на день народження княжий подарунок


10 червня співачка Наталія Валевська святкувала свій день народження дуже оригінальним чином – по-княжому у «Парку Київська Русь». Ідея такого святкування належить її чоловікові і продюсеру Володимиру Пригладь. По-особливому відзначити свято Володимир вирішив ще й тому, що цей рік для пари двічі ювілейний: вони святкують 10 років творчого шляху Наталії Валевської і своє «трояндове» весілля – теж 10 років.
Володимир Пригладь в образі Князя Володимира і його свита (колектив, який працює з Валевською) зустріли Наталю у «Парку Київська Русь», посадили її в карету і відправили в подорож Древнім Києвом. Потім Наталя теж перетворилася на княгиню, одягнувши розкішний костюм.

Володимир показав Наталії колекцію найкращих коней історичних порід, зібраних у Конюшні князя Володимира «Парку Київська Русь». Перед ясні очі княгині Наталії постали найвищі коні у світі – шайри (висота більше 2 метрів), найпотужніші – бельгійські ваговози (тягнуть вантаж до 20 тонн), кінь найдавнішої породи – ахалтекинець (знаменитий Буцефал Олександра Македонського був саме цієї породи), найкрасивіші коні у світі – фризи (таких впрягають в екіпажі англійської королеви), арабський скакун – найбільш престижна порода коней (таких не прийнято було продавати, їх тільки дарували правителям держав).

Під кінець святкової прогулянки Князь Володимир подарував княгині Наталі арабського скакуна на ймення Візантієць. Це дійсно княжий подарунок, гідний найвищих персон.
Потім всі зібралися в княжому теремі, де Наталя зі своїм колективом розділила святкову трапезу.