категорії: блоґ-запис

На Покрову в «Парку Київська Русь» відбудеться свято молодечої звитяги: древні забави та лицарські бої

 

12-13 жовтня у «Парку Київська Русь» відбудеться театралізоване інтерактивне дійство до свята Покрови. Здавна наш народ шанує свято Покрови, для добрих молодців воно особливе – це свято вояцької честі та звитяги.

У Древьому Києві на Покрову гості побачать театралізовані постановки від театру «Парк Київська Русь», музичну мініатюру, змагання кінних лучників, жартівливий кінно-трюковий турнір, унікальну колекцію породистих коней.

Окрім того, можна буде опанувати «ази» давніх бойових мистецтв на майстер-класах з верхової стрільби з лука та верхової їзди.

У суботу, 12 жовтня, відбудуться лицарські бої в рамках міжнародного турніру з історичного фехтування «Витязь Київського Дитинця». На ристалищі зійдуться у запеклих боях одні з найсильніших команд – «ДЗХ 2» (Дніпропетровськ, Запоріжжя, Харків) та «Кнехт» (Київ). Дзвін мечів та радісні вигуки переможців звучатимуть над Древнім Києвом.

Піднесеного настрою гостям Парку додадуть різноманітні забави та розваги, майстери-класи із танців, перегони на середньовічних тачках та перетягування канату. Запальні середньовічні хороводи та танцювальні флеш-моби захоплять у вир невичерпної енергії.

Крім того, відвідувачі зможуть позмагатися з друзями у стрільбі з лука, покататися на породистих конях із Конюшні князя Володимира, поповнити свій фотоальбом колоритними світлинами в історичних костюмах, створити власноруч оберіг для своєї родини чи зліпити глиняний глечик у подарунок, або ж придбати цікавенький сувенір своїм близьким. А середньовічні страви на чистому заміському повітрі розкриють для гостей свій неповторний смак.

Відпочинок у «Парку Київська Русь» принесе лише позитивні емоції і залишить приємні спогади.

 

«Парк Київська Русь» розташований у селі Копачів Обухівського району. Дістатися можна маршрутками від станції м. Видубичі або власним транспортом. Ціна вхідного квитка – 60 грн., для пенсіонерів діють знижки, школярі відвідують Парк безкоштовно.

Деталі на сайті: http://www.parkkyivrus.com/1.
12_13_10_2013DoblestRus (550x225, 203Kb)

2.
B3-13-04-2013-009 (700x466, 579Kb)