категорії: блоґ-запис

Гайда на слов’янські ігрища до Древнього Києва!

3-4 серпня у «Парку Київська Русь» – вибух веселощів! Мешканці Древнього Києва підготували для гостей розважальну програму «Слов’янські ігрища».

На гостей чекає вир активних ігор та веселих розваг, серед яких – катання на середньовічних тачках, біг по серпантину, улюблені з дитинства «городки» та багато інших.

Кожен зможе випробувати свої сили та спритність у богатирських забавах – боях на мішках, грі у «вибивного», метанні сулиць.

Окрім того, у програмі – театралізовані постановки легенд, кінно-трюкове шоу, майстер-класи зі східних танців та володіння середньовічною зброєю, запальні танці та хороводи.

Конюшня князя Володимира презентує унікальну колекцію коней історичних порід світу. Гості зможуть покататись верхи на породистих конях та в елітних екіпажах, зробити колоритну фотосесію.

Протягом двох днів триватимуть лицарські бої в рамках Міжнародного турніру з історичного фехтування «Витязь Київського Дитинця». Бійці зустрінуться у запеклих поєдинках в номінаціях «меч-меч» та «щит-меч», а також у видовищних групових боях в номінації «5 на 5 бійців».

Дістатись до Парку можна маршрутними автобусами від ст. м. Видубичі або власним транспортом.

 

Вартість вхідного квитка – 60 грн, для пенсіонерів – 30 грн, діти дошкільного та шкільного віку відвідують Парк безкоштовно.

 

Деталі на сайті: http://www.parkkyivrus.com/