категорії: блоґ-запис

Дитячі й дорослі ігри у «Парку Київська Русь» найближчими вихідними

6-7 квітня у «Парку Київська Русь» відроджуватимуть ігрову культуру Древньої Русі. На відвідувачів чекає розважальна програма «Вольниця».

Мешканці та гості Древнього Києва позмагаються у вправності, б’ючись на мішках, у силі – перетягуючи канат, у влучності – вибиваючи городки чи кидаючи списи. А ще можна буде взяти участь в перегонах у мішках та на середньовічних тачках.

Для тих, хто любить лоскотати нерви і відчувати прилив адреналіну, Парк запропонує «дорослі» ігри – справжні лицарські бої.

У суботу, 6 квітня, бійці клубів історичного фехтування «АКРА» (Харків-Суми) та команда «Аркона» (Вінниця) випробують міць власних клинків у «Парку Київська Русь». Середньовічні бої відбудуться у рамках Міжнародного турніру «Витязь Київського Дитинця».

Зустріч обіцяє бути цікавою: на ристалищі зійдуться чвертьфіналіст турніру 2012 року – команда «АКРА», та бійці, які вперше беруть участь у цьому спортивному марафоні, – «Аркона». Чиї вправність та впевненість дадуть шанс команді продовжити боротьбу за звання переможця турніру – глядачі дізнаються одразу по завершенню боїв.

Крім того, відвідувачі зможуть позмагатися з друзями в стрільбі з лука, покататися на князівських конях, поповнити свій фотоальбом колоритними фотографіями і, звичайно, закружляти в дружному хороводі, відчути енергію Стародавнього Києва. Крім того, можна зібрати своїх близьких за столом і спробувати богатирської юшки або дружинного кулешу.

«Парк Київська Русь» – Центр культури та історії Древньої Русі – розташований у с. Копачів Обухівського району Київської області.

Дістатися можна маршрутками від станції м. Видубичі або власним транспортом.

Ціна вхідного квитка – 60 грн., для пенсіонерів діють знижки, школярі відвідують Парк безкоштовно.

Деталі на сайті: http://www.parkkyivrus.com/