категорії: блоґ-запис

«Парк Київська Русь» запрошує на міжнародний турнір кінних лучників

30 серпня – 1 вересня в Україні пройде Міжнародний турнір з верхової стрільби з лука «Кінний лучник Древнього Києва ІІ». У «Парк Київська Русь» з’їдуться вершники з України, Росії, Білорусі, Польщі, аби довести свою влучність та спритність і вибороти звання переможця турніру.

На гостей Парку чекають денні та нічні змагання кінних лучників, театралізовані вистави, майстер-класи, розваги та активні ігри, запальні слов’янські хороводи.

Крім того, відвідувачам запропонують проголосувати за вершника, котрий їм сподобається найбільше. Таким чином визначиться володар призу глядацьких симпатій.

Гості Парку зможуть оглянути живу колекцію коней найкращих світових історичних порід. Шляхетні предки цих коней возили аристократів Заходу та Сходу, їхньою швидкістю та витривалістю захоплювались у всі часи.

Під час заходу працюватиме ярмарокмайстрів, де можна придбати різноманітні сувеніри, обереги, національний одяг та аксесуари, прикраси, іграшки та інше.

Також на території Парку гості зможуть прокататись верхи на княжих конях та постріляти з історичних луків, приміряти середньовічний одяг та влаштувати оригінальну фотосесію.

Завершить свято вогняне шоу та феєрверк.

Окрім того, у вихідні відбудуться лицарські бої в рамках Міжнародного турніру «Витязь Київського Дитинця 2013». В суботу, 31 серпня, схрестять мечі команди «Айна Бера 2» (м. Київ) та «Витязь» (Дніпропетровськ, Суми, Курськ). А в неділю, 1 вересня, на ристалищі в чесному бою зійдуться команди «Шарухань» (м. Харків) та «АКРА 2» (Харків, Суми). Приїдьте і дізнайтеся, хто з них продовжить шлях до фіналу і отримає шанс стати переможцем турніру!

 

«Парк Київська Русь» – Центр культури та історії Древньої Русі – розташований у с. Копачів Обухівського району Київської області.

Дістатися можна маршрутками, які ходять щогодини від станції м. Видубичі, або власним транспортом.

Ціна вхідного квитка – 100 грн., для пенсіонерів діють знижки, діти дошкільного віку та школярі відвідують Парк безкоштовно.

Деталі на сайті: http://www.parkkyivrus.com/