категорії: блоґ-запис

На вихідні у «Парку Київська Русь» вируватимуть молодецькі забави

RUS2

 

26-27 січня «Парк Київська Русь» запрошує гарно розважитись. З нагоди Дня студента тут підготували захоплюючу програму «Зимові молодецькі забави».

На гостей – дорослих і маленьких – чекають жваві ігри та конкурси. Приміром, перетягування канату чи підіймання «пудових» каменів. Також усіх бажаючих навчать вправлятись зі списами та мечами – зброєю середньовічних витязів.

І звісно, запальні слов’янські мелодії покличуть усіх у хоровод. Закружляйте навколо вогнища з Ведмедем-танцівником та іншими середньовічними персонажами. Якщо ж Ви бажаєте освоїти нові танцювальні рухи – у Парку Вас і цього навчать.

Родзинкою програми стануть виступи кінного театру – адже вершники продемонструють княже полювання, фігурну їзду, виконають захоплюючі трюки верхи на конях, а також навчать усіх бажаючих спілкуватись із цими добрими і благородними тваринами. На княжих конях можна буде і покататись.

«Парк Київська Русь» розташований у селі Копачів Обухівського району. Ціна вхідного квитка – 40 грн., діти відвідують Парк безкоштовно, для пенсіонерів діють знижки.

Деталі на сайті: http://www.parkkyivrus.com/

29_30desember2012PKR06729_30desember2012PKR055